صفحه اصلی در مورد ما پيگيري تماس با ما

کاملترین مجموعه آموزش بدنسازی


آموزش بدنسازی در بهترین مجموعه آموزشی موجود در بازار
آموزش بدنسازی توسط برترین و مجرب ترین اساتید بدنسازیارسال به سراسر کشور از طریق پست
دریافت مبلغ پس از تحویل کالا

با قیمت مناسب تنها 25 هزار تومان
برای خرید پستی بر روی لینک زیر کلیک کنیدشماره های تماس با فروشگاه
09351701028
09351701029
فروشگاه اینترنتی بابانوئل

کاملترین مجموعه آموزش بدنسازی
در بهترین کیفیت موجود در بازار
ارزان قیمت ترین منبع آموزشی نسبت به محتوا
گلچینی از برترین منابع آموزشی در زمینه بدنسازی
آموزش بدنسازی بصورت فیلم آموزشی فارسی

توضیحات این مجموعه آموزشی به شرح زیر میباشد :

1- بخش اول : نرم افزار انیاک
بصورت کاملا فارسی و مولتی مدیا
Eniac sowftware
با اینکه این نرم افزار در حجم پایین تهیه شده است اما از کاملترین نرم افزارهای آموزش بدنسازی موجود در بازار است که تقریبا همه نکات و اصول بدنسازی در آن یافت میشود . عناوین آموزشی و نکات موجود در این نرم افزار عبارتند از :
- روش صحیح انجام چند نرمش صحیح و مناسب قبل از شروع تمرین بدنسازی
- روش و اصول صحیح انجام تمرینات بدنسازی بصورت تصویری ، کار با وزنه و دستگاههای بدنسازی بصورت آموزش تصویری : جلو بازی با هالتر ، جلو بازو با دمبل ، جلو بازو با هالتر روی لاری ، جلو بازو با هالتر خم ، پشت بازی با هالتر ، پشت بازو با دمبل ، پشت بازو با هالتر روی لاری ، پشت بازو با هالتر خم ، تمرین لیفت کمر با هالتر و با دستگاه ، اسکات با هالتر از جلو و پشت ، لانک با هالتر ، پشت پا با دستگاه ، هاک اسکات ، پرس پا ، جلو پا با ماشین ، زانو از پشت با ماشین ، ساق پا با ماشین ، ساعد با هالتر و دمبل ، نشر از جانب و از جلو ، نشر خم ، سرشانه با دمبل و هالتر از جلو و پشت ، کول با هالتر ، انواع کرانچ ، شکم بارفیکس و شکم پارالل ، پرس سینه ، بالا سینه و زیر سینه با هالتر و دمبل ، قفسه سینه ، انواع صلیب و پل آور ، خم شدن از پهلو با دمبل و هالتر ، پیچش کمر با میله ، انواع کشش و بارفیکس مرتبط با تمرینات زیر در بدنسازی
- رژیم غذایی : معرفی انواع غذاها با شرح میزان پروتئین ، کالری ، چربی و کربو هیدرات بوسیله بانک اطلاعاتی قدرتمند و چیدمانی بر اساس حروف الفبا به همراه مشخص کردن میزان کالری مورد نیاز هر شخص بر اساس وزن شخص . بوسیله این قسمت میتوانید برنامه غذایی ایده آلی را برای خود پیدا کنید .
- برنامه بدنسازی : از مهمترین بخش نرم افزار میتوان به برنامه تمرینی مناسب برای همه رشته های ورزشی از جمله : بدنسازی مقدماتی ، بدنسازی حرفه ای ، بوکس ، فوتبال ، کارته ، جودو ، کشتی ، شنا ، دو ، دوچرخه سواری ، اسکی ، بسکتبال و والیبال .

2- بخش دوم : فیلم آموزشی تیم مایکل
تناسب اندام توسط تیم مایکل بصورت کاملا فارسی و تصویری tim michales
یکی از مجموعه های موثر در زمینه بدنسازی ، آموزش بدنسازی توسط تیم مایکل میباشد . این مجموعه تاکید زیادی بر این موضوع دارد که ورزش بدنسازی یک علم است و باید علم بدنسازی را از شناخت ماهیچه ها و عضلات شروع کنیم . آشنایی با ارزش غذایی مواد غذایی و نیاز بدن انسان به آنها از نکات دیگری است که در این مجموعه مورد بحث قرار میگیرد و نحوه اجرا تمرینات صحیح تناسب اندام با کمترین امکانات را در این مجموعه خواهید آموخت . این مجموعه برای کسانی که تنها قصد رسیدن به یک اندام متناسب را دارند و قصد دارند از چاقی مفرط نجات پیدا کنند موثرترین مجموعه است زیرا در این مجموعه تمرینات سنگین بدنسازی توصیه نمیشود و تنها اصول بدنسازی مطرح میشود و کار با وزن های سبک که همه رده های سنی در هر مرحله از قدرت و نیرو ، توانایی کار کردن با انها را دارد مورد بررسی قرار میگیرد . لازم به ذکر است که این دی وی دی شامل 4 ساعت آموزش تصویری بدنسازی میباشد . و بر روی دی وی دی پلیر بصورت تصویری و با کیفیت بالا به راحتی قابل پخش خواهد بود و در صورتی که بر روی کامپیوتر قرار گیرد دارای محیط نرم افزای جالبی میباشد که موارد زیر را شامل خواهد شد :
- امکانات لازم جهت پخش فیلم ها بصورت نرم افزاری بدون نصب نرم افزار خاصی
- مطالب خواندنی مفید در موضوعات : نحوه فیگور گیری ، پودر ها و مکمل ها ، ویتامین ها ، کراتین مونوهیدرات ، پروتئین ها ، مسابقات المپا 2008 ، بلوغ عضلانی ، تئوری های مختلف در بدنسازی ، تمرینات ایروبیک ، تمرینات ساده با دمبل ، چربی سوزی ، تحریک هورمون رشد ، هورمون تستوسترون ، دوره کات ، دوره حجم ، استروئیدها ، پرس سینه ، آسیب ورزشی در بدنسازی ، دردهای زانو ، پیشگری از صدمات ، اشتباهات بدنسازان در دوره های استروئیدی ، ونیسترون ، تستوسترون سی پیونات ، دکادورابولین ، ناندرولون ، نکاتی درباره تستوسترون ، بیونال ، سوزاندن چربی ، خواص چای سبز ، پرورش عضلات دست ، کمردرد و راههای درمان
- عقربه تعیین کننده چاقی و لاغری برحسب وزن و قد وارد شده توسط کاربر در برنامه

3- بخش سوم : مجموعه تناسب اندام بصورت کاملا فارسی
کاملترین مجموعه آموزش بدنسازی به زبان اصلی . آموزش تمرینات ماهیچه ای و بررسی توان فیزیکی . muscle & fitness . کاملترین مجموعه آموزش بدنسازی با استفاده از دستگاههای مختلف . تمام مراحل آموزش بوسیله پزشکان تایید شده است . این مجموعه هم برای آقایان قابل استفاده است و هم برای خانم ها . در هر قسمت برای هر دو گروه جنسی تمرینات ارائه شده که با توجه به ساختار فیزیکی و توانایی آنها بیان شده و مورد تایید پزشکان قرار گرفته است . تمرینات اختصاصی ویژه خانم ها یا فقط ویژه آقایان نیز در این مجموعه عنوان شده است .
این مجموعه در پنج گروه آموزشی عنوان شده :
- ABS ( انواع تمرینات برای شکم و کمر)
- Back & Legs ( تمرینات مربوط به کمر و پشت و پاها )
- Chest & Shoulders ( تمرینات مربوط به سینه و کتف ها )
- Arms ( تمرینات مربوط به بازوهاو دست )
- Home Training ( تمرینات خانگی )

4- بخش چهارم : فیلم آموزشی توسط اساتید ایرانی بصورت کاملا فارسی و تصویری
این بخش حاوی دو فیلم آموزشی توسط اساتید ایرانی میباشد . فیلم آموزشی اول به زبان فارسی و بصورت کاملا تصویری توسط آقای خاجوی تهیه شده است . بیان ظریف ترین نکات آموزشی که در بدنسازی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ولی متاسفانه رعایت نمیشود در این فیلم آموزشی بصورت دقیق و جز به جز مورد بررسی قرار میگیرد از جمله مواردی که مورد بررسی قرار میگیرد طرز صحیح استفاده از دستگاههای بدنسازی ، طرز صحیح نفش کشیدن ( دم و باز دم ) و مباحث تخصصی مرتبط با رشته تربیت بدنی به معنای بررسی دقیق تاثیر حرکات مختلط بدنسازی بر روی عضلات درگیر و در حال کار و همچنین بیان اثرات منفی انجام حرکات غلط در بدنسازی . فیلم آموزشی دوم به زبان فارسی و بصورت کاملا تصویری تهیه شده است که خود متشکل از دو قسمت است . قسمت اول آموزش حرکات و اصول بدنسازی میباشد که توسط مربی ایرانی آقای علیرضا عامری مربی رسمی فدراسیون بدنسازی آموزش داده میشود و در قسمت بعدی مباحثی مهم و با اهمیت در رشته بدنسازی از جمله چاقی و لاغری توسط پزشک متخصص آقای دکتر سید علی ابوالحبیب بیان میگردد . همه ی این موارد به اضافه مقالات آموزشی بصورت کاملا فارسی که در این بخش گنجانده شده است . مقالات آموزشی در رابطه با تغذیه مناسب به ویژه چاقی و لاغری / مقالات آموزشی در رابطه با علم روز بدنسازی و اصول پرورش اندام . این مقالات بصورت ایبوک تهیه شده اند .

5- بخش پنجم : فیلم آموزشی توسط رونی کلمن و جی کاتلر
فیلم آموزشی مرتبط با سال 2006 از رونی کلمن به زبان اصلی با کیفیت بالا ، بصورت کاملا تصویری تهیه شده است و مناسب ورزشکارانی است که قصد دارند با مشاهده تمرینات حرفه ای بدنسازی به تجربه خود در بدنسازی بیافزایند ، با این که این بخش برای اشخاص مبتدی مناسب نیست ولی جذابیت پرورش اندام و مشاهده عضلاتی درشت و نتیجه یافته باعث شده است که مبتدیان نیز به این مشاهده این فیلم ها بپردازند . بخش جی کاتلر نیز دارای جذابیت بالایی میباشد و همانند بخش قبلی مناسب ورزشکاران نیمه حرفه ای و حرفه ای میباشد با این تفاوت که این بار مربی شما جی کاتلر میباشد که با تمرینات سخت و کاملا حرفه ای اوج زیبایی اندام را به نمایش میگذارد . این فیلم مرتبط با سال 2007 جی کاتلر میباشد و با کیفیت بالا ، بصورت فشرده و به زبان اصلی در این بخش وجود دارد .

6- بخش ششم : مسابقات مستر المپیا :
فیلم زیبایی از مسابقات پرورش اندام سال 2009 که با کیفیتی بالا تهیه شده و با این که در یک مجموعه آموزشی کمتر جای میگیرد ولی بهتر است یک ورزشکار بدنسازی با نحوه برگزاری این مسابقات و نحوه امتیاز دهی و بطور کلی نحوه اجرای این مسابقات آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند خود را برای حضور در این مسابقات آماده کند . این فیلم کمک زیادی به ورزشکارانی که قصد حضور در مسابقات فیگور گیری را دارند میکند و آنها را با شیوه های مختلف نمایش اندام آشنا میکند . این فیلم به دلیل جدید بودن شما را با ورزشکاران جدیدی که تا کنون در مسابقات مستر المپیا قبلی حضور نداشتن و بدلیل جوان بودن از شهرت کمتری برخوردارند آشنا میکند .

بخش اول ، چهارم و پنجم در یک دی وی دی
و سایر بخش ها در دی وی دی های جداگانه قرار دارند

در کل این مجموعه در 4 حلقه دی وی دی تهیه شده است


ارسال به سراسر کشور از طریق پست
دریافت مبلغ پس از تحویل کالا

با قیمت مناسب تنها 25 هزار تومان
برای خرید پستی بر روی لینک زیر کلیک کنیدشماره های تماس با فروشگاه
09351701028
09351701029
با تشکر از خرید شما
فروشگاه اینترنتی بابانوئل


//VIP//


درباره ما :

گروه تجاری بابانوئل از سال 86 تا کنون در سطح وب و فضای مجازی در زمينه فروش محصولات آموزشي فعالیت تجاری داشته است .

اهداف فروشگاه :

این فروشگاه با هدف تامین نیازهای آموزشی راه اندازی شد ولی هم اکنون قصد داریم در عرصه های مختلف فعالیت خود را گسترش دهیم . در راستای تامین این هدف ، رضایت مشتریان را چارچوب فعالیت خود قرار دادیم .

با سپاس فراوان مدیریت فروشگاه بابانوئل

تماس با ما :

در صورت تمایل میتوانید سوالات ، نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما به ایمیل زیر ارسال نمایید . جهت مشاوره در مورد کالا یا کالاها با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید
mohammadgoler[@]yahoo.com
09351701028
09351701029
design by www.babanoel.com